• ConPass
  • ConPass - realizované řešení
  • ConPass - realizované řešení
  • ConPass - realizované řešení
1 2 3

Kdo jsme?

Máte zájem o projektovou dokumentaci, realizaci stavby, nebo rekonstrukci? Jste na správném místě. Naše společnost provádí kompletní stavební servis od tvorby projektové dokumentace přes realizaci díla až po kolaudaci stavby včetně zajištění veškeré inženýrské činnosti související se stavebním procesem.

Specializujeme se především na stavby rodinných domů, účelových a komerčních staveb. Provádíme novostavby, rekonstrukce, modernizace, bourací práce a další činnosti.

Stavby projektujeme a provádíme také v nízkoenergetickém a pasivním standartu klasickou zděnou technologií, nebo technologií dřevostavby. Dále provádíme stavební dozor investora, rozpočtování staveb a odborné poradenství.

Realizace

Realizace staveb, zejména dodávka staveb "na klíč" jako generální dodavatel, je pro firmu ConPass, s.r.o. hlavním předmětem podnikání. Naší snahou bylo vždy provést řemeslo v dohodnutém termínu a vysoké kvalitě. Držíme se pravidla, že kvalitně odvedená práce je vždy tou nejlepší reklamou.

Majitel společnosti Jiří Hlavín, DiS., který se stará o vedení chodu firmy se mimo jiné aktivně účastní řízení všech staveb a projekčních zakázek. Snad právě proto se firma těší z dobré pověsti a ekonomického zdraví.

Provádíme: